Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102 Asics - 1 buty zapaśnicze ubrania kostiumy
  • Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102 Asics - 1 buty zapaśnicze ubrania kostiumy
  • Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102 Asics - 2 buty zapaśnicze ubrania kostiumy
  • Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102 Asics - 3 buty zapaśnicze ubrania kostiumy
  • Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102 Asics - 4 buty zapaśnicze ubrania kostiumy
  • Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102 Asics - 5 buty zapaśnicze ubrania kostiumy
  • Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102 Asics - 6 buty zapaśnicze ubrania kostiumy
  • Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102 Asics - 7 buty zapaśnicze ubrania kostiumy

Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV 1081A016-102

1081A016-102
Cena: 379,95 zł Brutto

Buty zapaśnicze Asics JB Elite IV, to kolejna odsłona modelu sygnowana przez mistrza olimpijskiego z Londynu, mistrza świata Amerykanina Jordana Burroughs'a.

Rozmiar
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kliknij, aby otworzyć tabelę rozmiarów

ASICS JB Elite IV - Złoty but zapaśniczy !

Musisz być dość solidnym sportowcem, aby móc zdobywać własne charakterystyczne buty zapaśnicze. Ok nie do końca solidnym – musisz być NAJLEPSZYM, LEGENDĄ ! 

Jordan Burroughs właśnie to ugruntował, swoją pozycję jednego z najlepszych, największych amerykańskich zapaśników wszech czasów. Jordan odnosił sukcesy wszędzie i pomiędzy nimi. Kiedy nie kład swoich przeciwników ma matę, lubimy myśleć, że lubi projektować naprawdę świetne buty zapaśnicze.

Teraz ASICS JB Elite IV wchodzi w czwartą generację i jest bardzo podobny do swoich poprzedników, ale podobnie jak sam JB, zawsze znajduje sposoby na poprawę. Z wiekiem stają się coraz lepsze. W przeciwieństwie do wyraźnych podeszw niektórych wcześniejszych modeli, nowy JB Elite IV stawia na bardzo wydajną i prostą konstrukcję z dzieloną podeszwą. Ta podeszwa pomaga utrzymać ciężar buta na minimalnym poziomie, a jednocześnie zapewnia wystarczającą przyczepność. Dzielona podeszwa pozwala również na większą elastyczność i pozwala znaleźć te trudno dostępne miejsca na macie. Cholewka najnowszego modelu została również przeprojektowana, aby uzyskać bardzo nowoczesny i przyciągający wzrog wygląd.

Nowy JB został oznaczony klasycznym logo ASICS i charakterystycznym logo JB. Zbudowany z siatki, jak i nieporowatego materiału, zapewnia maksymalną oddychalność, a jednocześnie pozwala na naprawdę wyjątkowy wygląd, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. JB Elite IV jest specjalnie dostosowany do potrzeb Jordana, mocno pracował nad stworzeniem najlepszego buta dla każdego zawodnika. Górna część buta jest wyposażona w klasyczne miejsce na sznurowadła, więc nigdy więcej nie powinieneś mieć z nimi problemu podczas treningu bądź ważnej walki. Jeśli jesteś sportowcem który lubi się wyróżniać, polecamy klasyczną, całkowicie złotą kolorystkę. Gdy już założysz je na nogi, i jesteś pewny swoich umiejętności, kochasz swój wygląd, nie musisz mówić nic innego niż ALL I SEE I GOLD.

1081A016-102

Specyficzne kody

Opis

Marka
Asics
Model
JB Elite IV
Sport
Zapasy, MMA, BOKS

Zobacz także