Poznaj WRESTLING.COM.PL

Sklep WRESTLING.COM.PL zrodził się z pasji do zapasów, stał się nie tylko formą treningu, ale i stylem życia. Lata doświadczeń, pozwoliły nam się rozwinąć i poszerzyć działalność o inne dyscypliny sportów walki, siłowe oraz wiele innych. Zapasy, Boks, Podnoszenie ciężarów to nasz konik, siła napędowa i podstawa działania WRESTLING.COM.PL

Staramy się zapewnić Wam dostęp do najlepszych produktów, których potrzebujecie do przetrwania najcięższych treningów. WRESTLING.COM.PL to nie tylko sklep internetowy, współpracujemy również z organizatorami zawodów, właścicielami klubów, federacjami narodowymi oraz zawodnikami.

WRESTLING.COM.PL TO 100% PASJI DO SPORTU

Dla tych, którzy nie mogą zasnąć, myśląc o następnym dniu treningowym. Dla tych którzy walczą każdego dnia o lepszą wersję siebie. Dla tych, którzy są uzależnieni od endorfin i zapachu żelastwa. Sklep został stworzony z myślą o ludziach, którzy najzwyczajniej w świecie kochają Sztuki Walki. Chcemy oddawać w wasze ręce wyłącznie najlepszy sprzęt treningowy, w którym ćwiczymy sami. Nie uznajemy półśrodków i “zamienników” - interesuje nas wyłącznie najwyższa jakość rzeczy bez względu czy to są skarpety sportowe czy buty, dlatego w naszym sklepie znajdziecie topowe marki, o których mówi się wyłącznie dobrze w świecie Mixed Marial Arts. Jesteśmy w 100% przekonani o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania naszego asortymentu, gdyż sami przetestowaliśmy już setki artykułów. Każdy, nawet najmniejszy detal robi różnicę kiedy walczysz o PR. Sprzęt ma pomóc pokonać granice i słabości podczas walki na treningu.

Jeżeli masz pytania dotyczące produktów, wal śmiało - Asortyment, który widzisz na stronie posiadamy w realu. Bez żadnej ściemy i kręcenia jesteśmy w stanie pomóc w dokonaniu wyboru. Opisy, które znajdziesz na stronie sklepu to potrzebne informacje na temat produktu, a nie bezsensowne lanie wody - chcemy Ci ułatwić dobór sprzętu dlatego słuchamy Twoich opinii i cały czas działamy, aby zakupy w WRESTLING.COM.PL były robione z przyjemnością.
Właścicielem sklepu WWW.WRESTLING.COM.PL
jest Jarosław Siuj

– jako przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą F.H. JAREX-WRESTLING Jarosław Siuj z siedzibą w Siemianowicach Śląskich 41-103, przy ul. Reymonta 48/8, wpisanej do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie pod numerem 6710/95.


Dane firmy :                                                                         
F.H. Jarex-Wrestling Jarosław Siuj                                            
ul. Reymonta 48/8                                                                 
41-103 Siemianowice Śląskie                                                 
Polska                                                                                   
NIP PL : 643-103-61-87,
REGON : 272790497

Siedziba firmy/Sklep :
Jarex-Wrestling
Olimpijska 24
41-100 Siemianowice Śląskie
PN-PT 8:00-16:00

Kontakt :
E-Mail wrestling@wrestling.com.pl

Mobile : +48 601 368 239
 Mobile : +48 789 394 711
Tel/Fax : 

wrestling facebook Facebook : https://www.facebook.com/jarex.wrestling

wrestling instagram Instagram : @jarex.wrestling


Konta bankowe :

PLN : ING BANK ŚLĄSKI S.A. O/SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE - POLSKA
NR KONTA: 02 1050 1357 1000 0010 0373 2656

EUR : 
ING BANK Slaski S.A. BIC (SWIFT) INGBPLPW
NR KONTA : IBAN PL 90 1050 1357 1000 0023 1297 9939