Filtruj według

Cena
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Filtruj

Berkner

Berkner jest polską marką specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości odzieży sportowej do takich dyscyplin jak kolarstwo, narciarstwo i innych. Od kilkunastu lat produkują także doceniane w Europie i na świecie kostiumy zapaśnicze dla naszej firmy. Wszystkie kostiumy zapaśnicze Berkner produkowane są w Polsce z wysokiej jakości włoskiej lycry. Kostiumy Berkner znalazły wielu użytkowników na całym świecie. Kilka światowych federacji zaufało marce na, tyle że ubiera swoich zawodników w kostiumy Berkner by ci reprezentowali w nich swoje kraje na zawodach rangi mistrzowskiej w Europie i na świecie.

Odzież zapaśnicza Berkner

Berkner to producent odzieży sportowej, którego dewizą jest stwierdzenie, że jakość tkwi w detalach, co widać szczególnie w przypadku strojów zapaśniczych.

Czym wyróżniają się ubrania do zapasów Berkner? Są wytrzymałe, odprowadzają na zewnątrz pot oraz nadmiar ciepła, oraz są projektowane zgodnie z zasadami anatomii. Stroje zapaśnicze Berkner posiadają szwy, które z jednej strony są wzmocnione, odporne na rozprucie w trakcie walki, a z drugiej nie powodują podrażnień.

Przeznaczone są zarówno dla zawodowców, jak i dla początkujących. To, co oprócz wysokiej jakości, ma wpływ na ich popularność, to niska cena. Dlatego zobacz, co producent ma w swojej ofercie.

Trykoty zapaśnicze Berkner


Podstawą oferty są stroje zapaśnicze Berkner do treningów. Są wykonane z elastycznego, dopasowanego do ciała materiału, który jest przyjemny w dotyku. To, co wyróżnia strój do zapasów Berkner to kompresja polepszająca pracę mięśni. Ponadto kostium zapaśniczy Berkner jest wyposażony w dodatkowe wzmocnienia, a także w antypoślizgowe taśmy zapobiegające zsuwaniu się podczas treningu. Dzięki temu trykot jest stabilny, wygodny.

W naszym sklepie znajdziesz:

  • kostium zapaśniczy męski Berkner;
  • kostium zapaśniczy damski Berkner.

Posiadamy wiele rozmiarów oraz atrakcyjne ceny.

Stroje zapaśnicze UWW Berkner

Podstawowy strój do zapasów Berkner to połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności oraz niskiej ceny. Idealnie sprawdzi się podczas treningów, aczkolwiek musisz mieć świadomość, że w trakcie zawodów potrzebny będzie trykot zgodny z zasadami UWW (United World Wrestling), czyli Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej.

Kostium reprezentacyjny do zapasów Berkner spełnia wszystkie warunki, tj. posiada: godło państwa reprezentowanego przez zawodnika na wysokości klatki piersiowej; skrót nazwy państwa z tyłu kostiumu; miejsca na nazwisko zapaśnika pod skrótem nazwy państwa.

Stroje zapaśnicze UWW Berkner dostępne są w kolorze niebieskim oraz czerwonym. Jeszcze do niedawna była to jedyna możliwa kolorystyka, obecnie UWW dopuszcza też inne barwy, co Berkner wykorzystuje, zapewniając większą różnorodność.

W sklepie internetowym wrestling.com.pl posiadamy stroje zapaśnicze Berkner dla zawodników pochodzących z takich krajów jak Polska, Ukraina, Turcja, Rosja, Litwa, czy Mołdawia.

Kostium zapaśniczy dla dziecka Berkner


Marka Berkner produkuje również dziecięce trykoty zapaśnicze w dwóch kolorach – niebieskim oraz czerwonym. To kostiumy unisex, takie same zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Ich rozmiar dobiera się na podstawie wzrostu – od 80 cm do nawet 176 cm.

Kostiumy zapaśnicze dla dzieci Berkner są tak samo funkcjonalne, jak wersje dla dorosłych. Są idealnie dopasowane do ciała, elastyczne i wygodne – nie uciskają skóry, szwy nie powodują podrażnień.