Filtrowanie

Marka

Cena

240,00 zł - 435,00 zł

Dostępne

Adidas

Adidas, to obok takich firm jak Nike jedna z najpopularniejszych marek oferujących odzież, buty i akcesoria sportowe. Niemieckie przedsiębiorstwo zostało założone w 1924 roku i od początku zajmowało się produkcją specjalistycznych ubrań, które zawodnicy nosili m.in. na igrzyskach olimpijskich od 1936 roku. Obecnie oferta firmy dzieli się na trzy najpopularniejsze części, czyli Adidas Sport, Adidas Classic oraz Adidas Style. W ramach Adidas Sport projektowane są m.in. stroje do podnoszenia ciężarów, które możesz zakupić w naszym sklepie.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Adidas – podnoszenie ciężarów

Marka Adidas projektuje ubrania i buty do podnoszenia ciężarów. Charakterystyczne logo pojawia się m.in. na trykotach, skarpetach, spodenkach i koszulkach sportowych. Odzież i obuwie jest tak projektowane, aby zwiększać wydajność, efektywność treningów, przy jednoczesnym zapewnieniu jak najwyższego komfortu oraz bezpieczeństwa. Odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, zapewnienie pełnej swobody ruchów – to tylko niektóre cechy kostiumów do podnoszenia ciężarów Adidas, dlatego sprawdź, dlaczego warto je wybrać i czym się kierować podczas zakupów.

Strój do podnoszenia ciężarów Adidas

Zaleca się, aby nie tylko podczas zawodów, ale również treningów, ubierać trykot do podnoszenia ciężarów, który jest wygodny, przystosowany do uprawiania tej konkretnej dyscypliny sportowej.

Profesjonalny strój do podnoszenia ciężarów jest jednoczęściowy, wyglądem przypomina połączenie koszulki typu bokserka ze ściśle przylegającymi spodenkami. Dzięki temu, że jest idealnie dopasowany do ciała, nie krępuje ruchów, żaden kawałek materiału nie odstaje, mogąc przeszkadzać podczas ćwiczeń. Dodatkowo cechą typową dla tego rodzaju kostiumów jest to, że posiadają wstawki, które zapobiegają zwijaniu się nogawek.

W ofercie marek sportowych najczęściej można spotkać się z tym, że dostępne są stroje unisex, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Natomiast to, czym wyróżnia się niemieckie przedsiębiorstwo, jest to, że projektuje trykot do podnoszenia ciężarów Adidas męski i damski. Nie różni się w żaden sposób funkcjonalnością, posiada jedynie nieco inny fason, lepiej dostosowany do kobiecej sylwetki. Oprócz tego Adidas posiada też modele unisex.

Kostiumy do podnoszenia ciężarów Adidas są tak konstruowane, aby zapewniać lepsze wyniki w każdych warunkach – podczas treningów i na zawodach. Do ich uszycia wykorzystuje się lekkie, elastyczne materiały, które zapewniają bardzo dobre odprowadzanie wilgoci ze skóry (tkanina typu ClimaLite). Natomiast zastosowanie podwójnego splotu sprawia, że trykoty są niezwykle wytrzymałe.

Ciekawostką jest, że Adidas do produkcji strojów wykorzystuje pochodzący z recyklingu poliester, dzięki czemu zmniejsza emisją substancji szkodliwych dla środowiska.

Strój PowerLift Adidas czy CrazyPower Adidas?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz:

  • uniwersalny kostium do podnoszenia ciężarów Adidas PowerLift Suit
  • profesjonalny trykot Adidas CrazyPower.


Strój PowerLift Adidas to dobra propozycja dla początkujących sportowców oraz niezawodny trykot podczas treningów. To model unisex o dużej rozpiętości rozmiarów, dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Kusząca jest też jego niska cena.

Natomiast trykot do ponoszenia ciężarów Adidas CrazyPower projektowany jest w wersji dla mężczyzn i kobiet. Jest wykonany z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu pomaga utrzymać gryf podczas podrzutu. I w przeciwieństwie do większości strojów, na jego plecach zamocowany jest błyskawiczny zamek, który ułatwia jego założenie.