Filtruj według

Cena
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Filtruj

Adidas

Odzież sportowa marki Adidas to gwarancja funkcjonalności, trwałości i... stylowego designu. Niemiecka marka od prawie stu lat nieustannie doskonali wykorzystywane technologie, ubiera najlepszych zawodników na całym świecie. I choć najpopularniejsze są linie Classics, czy Superstar, które projektowane są z myślą o użytkowaniu na co dzień, to w kolekcji przedsiębiorstwa znajdują się też ubrania oraz buty do podnoszenia ciężarów Adidas, czy akcesoria dla zapaśników. Dlatego sprawdź, co znajdziesz w naszym sklepie.

Buty do podnoszenia ciężarów Adidas

Buty do podnoszenia ciężarów Adidas to propozycja zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportową, jak i dla zawodowców. Niezawodne, wysokiej jakości i przede wszystkim wygodne – takie są buty ciężarowe Adidas z linii PowerLift, Perfet 3, czy AdiPOWER.

Buty do ciężarów Adidas zapewniają dobrą przyczepność do podłoża, a tym samym, zwiększają stabilizację. I nie musisz się martwić, że przez to ich mobilność będzie mniejsza – wręcz przeciwnie. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając buty do podnoszenia ciężarów.

Jak wybrać buty do ciężarów Adidas?

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć, oglądając buty do ciężarów Adidas, jest wyższe podbicie pod stopami. To cecha charakterystyczna każdego obuwia przeznaczonego do tego sportu. Wyższe podbicie sprawia, że zwiększa się zakres w kostce, ciężar przenoszony jest na palce, angażując mięśnie czworogłowe.

Oprócz tego buty ciężarowe Adidas powinny posiadać podeszwę w kształcie klina, która jest szersza, niż w klasycznym obuwiu sportowym. To zwiększa stabilizację podczas treningów, ćwiczeń. Ważne jest dobre dopasowanie do stopy, co zwykle zapewniają nie tylko sznurowadła, ale również rzep. Natomiast materiał, z którego wykonana jest cholewka, powinien być z jednej strony wystarczająco mocny, aby dobrze trzymać stopę, a z drugiej pozwalać na zachowanie naturalnych ruchów.

Adidas – buty ciężarowe dla początkujących i zaawansowanych

Jeśli myślisz o tym, aby kupić buty ciężarowe Adidas, to do wyboru masz kilka najpopularniejszych linii:

  • Perfect 3;
  • AdiPOWER;
  • PowerLift 4.


Adidas PowerLift 4 to propozycja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych zawodników. Są wyposażone w podeszwę AdiWear posiadającą kształt klina, z wyższym podbiciem. Świetnie sprawdzają się podczas treningów, i, co ciekawe, będą odpowiednim wyborem również wtedy, gdy wykonujesz ćwiczenia siłowe typu CrossFit.

Buty do ciężarów Adidas Perfect 3 to model dla zawodników, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Ich podeszwa różni się od tej, zastosowanej w PowerLift 4 – posiada pasek w podbiciu oraz podwyższoną podeszwę środkową. To zapewnia jeszcze większa stabilność. Oprócz tego są lekkie, przewiewne, wykorzystano w nich oddychający materiał. Charakteryzują się dużą wygodą.

Adidas Weightlifting to buty z najwyższej półki, zaprojektowane z myślą o profesjonalistach. Są odświeżonym modelem pochodzącym z serii AdiPOWER. Co je wyróżnia? Zastosowanie termoplastycznego poliuretanu, który wspomaga podnoszenie dużych ciężarów. Ponadto konstrukcja klina jest tak zaprojektowana, aby zwiększać osiągi.

Ile kosztują buty do trójboju Adidas?

Ceny butów ciężarowych Adidas zaczynają się od ok. 350 zł. Najtańsze modele przeznaczone są przede wszystkim do treningów, a także dla początkujących. Cena obuwia sportowego dochodzi do 700 zł. Stanowią one doskonałą inwestycję dla tych zawodników, którzy poważnie myślą o osiąganiu sukcesów w tej dyscyplinie sportowej.